Минеральная штукатуркаHeeD CMC IzolasyonDewilux HammeschlagDyo Цвет краскиDyo DyomarineDyo ParketexDyo Dyomarine1Dyo Parketex1Dyo МорилкаDewiluxDyo DyopaDyo Dinamik Mat SliconeDyo DyoflexDyo DyoflexDyo RoltexDyo Yelpazeстроительный материалыCMC Dom
This is an example of a HTML caption with a link.

  ТОВ «ДЕГЕР» є дочірньою компанією корпорації "HEEDGROUP" (Туреччина) в Україні.

 

ТОВ «ДЕГЕР» (Одеса, Україна) молода компанія,  яка  успішно розвивається, що займається оптовою торгівлею лакофарбною   продукцією та будівельною хімією. 

ТОВ «ДЕГЕР» (HEEDGROUP) є ексклюзивним представником торгової марки DYO (Туреччина) від виробника DYO PAINT MANUFACTURING ANDTRADING COMPANY INC, що входить до складу Yasar Holding inc. 

Вся продукція цієї торгової марки сертифікована і має документи TSE ISO 9001, TS 18001, TSE EN ISO 14001, TSE ISO 10002, TS EN ISO 50001, що є гарантією надійної  якості для споживачів у всьому світі. 

Продукція DYO експортується в 40 країн світу, серед яких Великобританія, Бельгія, Голландія, Німеччина, Боснія, Росія і деякі республіки колишнього СРСР. 

Зараз  прийшла Ваша черга спробувати фарбу DYO. 

Якість цієї продукції обумовлена власними патентованими розробками, а низька ціна в порівнянні з іншими закордонними виробниками - стабільністю місцевого клімату (відсутність витрат на обігрів приміщень - у Туреччині завжди тепло), дешевою робочою силою (виробничі потужності розташовані в Туреччині) і використанням власної сировини. 

Термін зберігання готової продукції мінімум три роки з дня виготовлення. До достоїнств, також можна віднести високу  здатність покривати поверхні і економічність, що знижує собівартість покриття 1 кв. м., а також відсутність різкого запаху. Вся продукція транспортується з дотриманням умов зберігання.  

 

Це Ваш шлях до успіху!